Jesteś tutaj

6 000 DZIECI DEKOROWAŁO CHOINKĘ Z KLOCKÓW LEGO®!

23 Listopad 2015

W weekend 21-22 listopada w centrum handlowym Blue City w Warszawie odbyła się wyjątkowa impreza LEGO. Blisko 6 000 dzieci tworzyło kreatywne, autorskie śnieżynki i ozdoby, którymi potem została udekorowana największa w Europie Środkowej bożonarodzeniowa choinka z klocków LEGO.
 
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia firma LEGO Polska już drugi rok z rzędu zorganizowała dla fanów kultowych klocków niezwykłą, świąteczną imprezę. W weekend 21-22 listopada w centrum handlowym Blue City stanęła największa w Europie Środkowej, 6-cio metrowa bożonarodzeniowa choinka w całości zbudowana z 200 000 klocków LEGO. Blisko 6 000 dzieci przez dwa dni dało upust swej kreatywności, budując najpiękniejsze i najbardziej kreatywne śnieżynki i ozdoby choinkowe, jakie tylko podpowiedziała im wyobraźnia.
 
- Bardzo się cieszymy, że w imprezie dekorowania świątecznego drzewka LEGO uczestniczyło tak dużo dzieci, które bardzo zaangażowały się w twórczą zabawę i skonstruowały około 2 500 ozdób choinkowych. Gdy powiesiliśmy je wszystkie na choince i potem uroczyście zapaliliśmy światełka, efekt był niesamowity - mówi Bartosz Antoniak, Associate Marketing Coordinator w LEGO Polska. I dodaje: Ta impreza w pełni oddaje wartości LEGO i pokazuje, jak bardzo zabawa klockami LEGO może być kreatywna, rozwijająca wyobraźnię oraz angażująca całe rodziny - dzieci, rodziców i dziadków.
 
Podczas imprezy w Blue City, oprócz konstruowania śnieżynek i dekoracji świątecznych, zorganizowano również wiele innych atrakcji dla dzieci m.in. warsztaty kreatywnego budowania i liczne konkursy z nagrodami od LEGO. W strefie foto można było zrobić zdjęcie ze swoją śnieżynką i na miejscu otrzymać jego wydruk. Udekorowaną choinkę LEGO można oglądać w Blue City do 10 stycznia 2016 roku.
 
Do 12 grudnia trwa świąteczny konkurs LEGO. Firma LEGO Polska zaprasza małych i dużych fanów do budowania śnieżynek LEGO, zawieszenia ich w widocznym miejscu w swym domu: na oknie lub na drzwiach wejściowych oraz przesłania zdjęcia swej ozdoby poprzez stronę www.LEGO.pl/swieta. Można wygrać worek prezentów od LEGO!

Rate this article: 
Brak głosów