Jesteś tutaj

Dystrybutor M&Z z wyłącznością sprzedaży zabawek Thinkway Toys z filmu „Toy Story 4” !

17 Lipiec 2019

Hurtownia zabawek z Gdyni działa na rynku zabawek i artykułów dziecięcych od ponad 25 lat, posiada w swoim asortymencie ponad 30 000 artykułów czołowych dostawców takich jak Mattel, Hasbro, Spin Master, Simba, Smoby, MGA, Clementoni, Aleksander, Trefl i wiele wiele innych.

M&Z stara się zawsze dostarczać szeroki i wartościowy asortyment swoim klientom, dbając również o dostępności. Od 2016 roku hurtownia z Gdyni jest wyłącznym dystrybutorem marki TOMY (Lamaze, John Deere, Tomy Toomies, Aquadoodle, Britains, My Fairy Garden). W swoim portfolio posiada również wyłączność na wózki z Baby Borne oraz Baby Annabelle oraz poszczególne produkty lub linie dostawców z którymi współpracuje.

Poszukując możliwości rozwoju nowego asortymentu na 2019 rok, rozpoczęliśmy rozmowy z kanadyjską firmą Thinkway toys (MTW toys w skrócie), która posiada wyłączne prawa sprzedaży zabawek tzw. Master Toy Licence od firmy Disney z długo wyczekiwanego filmu studia Disney ● Pixar  „Toys Story 4”, który trafi na ekrany kin w Polsce już 9 sierpnia. Przez lata współpracy z Disneyem MTW posiadało licencje lub projektowało zabawki do filmów takich jak „Król lew”, „Spider-Man”, „Auta” czy „Avengers”. To właśnie Thinkway odpowiadał za „prawdziwego” mówiącego Buzza Astrala czy Chudego w rzeczywistych rozmiarach przy pierwszych dwóch częściach.

Ostatnia część Toy Story 3 to 2010 rok i ogromy sukces oglądalności animacji na całym świecie, ale również i sprzedaży zabawek. Według nieoficjalnych informacji mówiący po polsku Buzz Astral w roku premiery na rynku polskim sprzedał się w ponad 20 tys. egzemplarzy!

Negocjacje M&Z z Thinkway trwały od jesieni 2018 i na dobre przyspieszyły po październikowej wizycie w Hong Kongu, gdzie mieliśmy okazje zobaczyć na żywo produkty i omówić wstępnie warunki współpracy.

Tak mocna licencja jest dużą nobilitacją dla naszej firmy, ale również i wyzwaniem. Sądząc jednak po zaprezentowanych w Hong Kongu, produktach oraz zwiastunach i nieoficjalnych video, można spodziewać się że przed nami kolejna rekordowa część w oglądalności kultowej animacji jaką nie wątpliwie jest seria „Toy Story”.

Rate this article: 
Brak głosów