Jesteś tutaj

ŚPIEWAJĄCA ELSA - Z FILMU PRZYGODA OLAFA

16 Październik 2017

Niesamowita moc Elsy zaczarowała chyba wszystkich. Ten czar trwa nieprzerwanie i to nie tylko w Krainie Lodu. Wkrótce w kinach pojawi się 20 minutowy film Przygoda Olafa (24.11 – 12.12) i będzie go można oglądać tuż przed filmem Coco. Disney zaplanował również emisję filmu na jednym z 3 największych ogólnopolskich kanałów. Oglądalność jest estymowana na poziomie powyżej 2 milionów – to będzie wynik! Anna i Elsa organizują przyjęcie niespodziankę dla całego miasta, a Olaf w towarzystwie Svena podejmują się misji odkrycia dla dziewcząt najwspanialszych tradycji świątecznych.
 
W związku z tym w Librze pojawi się na zasadzie WYŁĄCZNOŚCI NOWA niesamowita lalka (Jakks Paciffic) - Śpiewająca Elsa z filmu Przygoda Olafa to prawdziwy GWIAZDKOWY i ZIMOWY must have. Elsa, ulubienica wszystkich dzieci, niesamowicie piękna, niebiesko oka dziewczyna po raz kolejny podbije nasze serca! Mająca 35 cm lalka posiada tryby: odtwarzania i śpiewu oraz mieniącą się w rytm muzyki suknię. Śpiewająca Elsa z mikrofonem daje natomiast niesamowitą możliwość stworzenia duetu z Elsą!
 
W grudniu produkty będą wspierane dodatkową KAMPANIĄ TELEWIZYJNĄ, na m.in.: Disney Channel, Disney Jr, Nickelodeon, MiniMini+ , Nick Jr, teleTOON+

Rate this article: 
Brak głosów