Jesteś tutaj

Targi w hurtowni Panda

14 Wrzesień 2015

Kontraktacje zorganizowane przez Hurtownię Panda odbywały się w Hali Sportowej przy ul. Sodorskiej w Białej Podlaskiej w dniach 10-11 września.
 
Uczestniczyło w nich ponad 40 wystawców. Do targów oczywiście przygotowują się handlowcy, ale niekiedy zdarza się, że i odwiedzający ich klienci są wyjątkowo dobrze przygotowani do realizacji zamówień targowych. Niektórzy – jak dowiedzieliśmy się w firmie Russell przychodzą z zeskanowanymi katalogami, mają wynotowane stany magazynowe i posiadają dokładne informacje o liczbie brakujących produktów.
 
Mieli kogo odwiedzać, gdyż na targach wystawiało się łącznie 49 wystawców.
 
Mirosław Fryń reprezentujący Toy Planet – Hape na targach w Białej Podlaskiej wystawiał się po raz pierwszy, i – jak nam powiedział – nie spodziewał się tak dużej frekwencji i zainteresowania w – znanej z obiegowych opinii, słabszej Ścianie Wschodniej. Opinie – jak usłyszeliśmy są wyłącznie obiegowe, ponieważ wystawcy, z którymi udało nam się porozmawiać byli bardzo zadowoleni z targów i chwalili dużą liczbę sklepów, z jakimi współpracuje właściciel Pandy. W podobnym tonie wypowiadał się Wiktor Fabiański z firmy Goliath – targi wyjątkowo udane. Zwłaszcza, że klienci bardzo interesowali się piaskiem oraz nowym produktem z oferty tej firmy – pompką do dmuchania balonów. Próbowaliśmy, dmuchaliśmy, na karnawał – jak znalazł! Geomag zaprezentował m.in. doskonale znane klocki magnetyczne, Cobi przyjechało z ofertą pojazdów historycznych z okresu II wojny, a firma Sun-Day z Łowicza pokazała połowę z bogatej oferty 6 tys. pluszaków dostępnych w hurtowni. Od malutkich przywieszek do breloczków, po największe, o „wzroście” ponad półtora metra. A że nowości nie brakowało, miny zadowolonych kupujących mówiły same za siebie.
 
Na targach wypatrzyliśmy też kilka firm znanych redakcji z drugiego tytułu naszego wydawnictwa – Papierniczy Świat; m.in. Derform z ofertą plecaków oraz Verte z kartkami  okazjonalnymi i upominkowymi i ofertą zeszytów czy St. Majewski z akcesoriami dla uczniów.
 
Wystawcy na targach w Białej Podlaskiej:
 
A7, ABC Kid Warszawa, Ameet, Bard Centrum Gier, Bright Junior Media, Brimarex, Bruder, Chicco, Clementoni Polska, Cobi, Dante, Deef, Derform, Egmont, Epee, Euro-Trade, Fancy Toys Poland, Filia Primo Polska, Dromader, Pulio, Galeria Zabawek, Geomag, Goliath, Granna, Toy Planet, Hasbro, Hippocampus, Lego Polska, Madej, MGA, Morex, Tactic, Glob, Sun-DAY, Passo, Polesie, Ranoc Creativ, Russell, Simba Toys Polska, Stadlbauer, St. Majewski, Stnux, TM Toys, Tomy, Trefl, Verte, Wydawnictwo Zielona Sowa, ZP. Alexander.
 
Więcej informacji – oczywiście w październikowym wydaniu drukowanym Świata Zabawek. Zapraszamy!

Rate this article: 
Brak głosów